“İlin peşəkar gənc”ləri təltif edilib
Mədəniyyət İşçiləri Həmkarlar İttifaqı Respublika Komitəsinin (MİHİ RK) gənc üzvləri hər il olduğu kimi Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyasının İcraiyyə Komitəsinin və MİHİ RK-nın Rəyasət Heyətinin qərarlarına əsasən, əməkdə, təhsildə, ictimai fəaliyyətdə xüsusi nailiyyətlər əldə etmiş gənclər “İlin peşəkar gənci” fəxri adına layiq görülürlər.
Kulis.az xəbər verir ki, 2020-ci ildə həmkarlar ittifaqının işində fəal olduqlarına görə fərqlənərək "İlin peşəkar gənci" fəxri adına layiq görülənlərin adı açıqlanıb. Bu fəxri adlara layiq görülən gənclər - Azərbaycan Dövlət Bədən Tərbiyəsi və İdman Akademiyasının tələbələr üzrə həmkarlar ittifaqının sədri Gülşən İsmayılova, Azərbaycan Dövlət Akademik Filarmoniyasının solisti Ceyla Seyidova və “Azərbaycan Televiziya və Radio Verilişləri” Qapalı Səhmdar Cəmiyyətinin Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin maliyyə şöbəsinin müavini Fərid Ağayev təltif ediliblər.